Komedi

Blockers (2018)
7.2
HD

Blockers (2018)

Tre prindër përpiqen të ndalojnë vajzat e tyre nga humbja e virgjërisë në mbrëmjen e maturës.
Ideal Home (2018)
6
HD

Ideal Home (2018)

Nga një jetë e mbushur me festa dhe alkool, u perballen me rritjen e një fëmije 10 vjeçar që mbetet në derën e tyre pasi i ati, i biri i ...
I Feel Pretty (2018)
6.8
HD

I Feel Pretty (2018)

“Ndihem e Bukur”: Një femër e pasigurt përmendet pas një rrëzimi duke menduar se është gruaja më e bukur dhe e aftë në botë. ...
Super Troopers 2 (2018)
8
HD

Super Troopers 2 (2018)

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në ...
Super Troopers (2001)
9.6
HD

Super Troopers (2001)

Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre ...
How to Lose a Guy in 10 Days (2003)
8
HD

How to Lose a Guy in 10 Days (2003)

Benxhamin Beri është drejtor ekzekutiv marketingu, që i pëlqen shumë femrat. Për të marrë në dorë një fushatë të rëndësishme vë bast se mund ta ...
The Climb (2017)
8.7
HD

The Climb (2017)

Semi niset për të ngjitur majën me të larte të botes, Everestin qe të jete i denje ne sytë e Nadias, dashurisë se tij të fëmijërisë. Me çfarë do ...
Lapland Odyssey 2 (2017)
9
HD

Lapland Odyssey 2 (2017)

Jahne dhe shokët e tij nisin një aventurë te re. Nisen të festojnë, por përfundojnë duke kërkuar Lumin, vajzën e Jahneit, e cila humbet ...
Johnny English (2003)
9.7
HD

Johnny English (2003)

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.
Downsizing (2017)
10
HD

Downsizing (2017)

Një satirë shoqërore në të cilën një njeri kupton se do të kishte një jetë më të mirë nëse do të zvogëlohej, duke u bërë pesë centimetra i gjatë, ...